10:07, 13 Вересня 2018

На Волині за 8 місяців до місцевих бюджетів сільськогосподарські товаровиробниками перерахували понад 29 мільйонів гривень

За 8 місяців 2018 року до місцевих бюджетів області сільськогосподарські товаровиробники перерахували 29,1 млн. грн єдиного податку 4 групи, це на 36 % або 7,7 млн. грн. більше  відповідного періоду минулого року.

Про це інформують у ГУ ДФС у Волинській області.

Джерелом  збільшення надходжень даного податку є контроль за повнотою включення до об’єкту оподаткування земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

«Первинним джерелом такої інформації, звичайно, є голови сільських рад та об’єднаних територіальних громад, які володіють повною інформацією про земельні ділянки, які використовуються в с/г діяльності суб’єктами господарювання, — наголошує начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Нагадуємо, що згідно Закону України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» до четвертої категорії  єдинників  віднесено фізичні особи — підприємці, які провадять діяльність виключно в межах фермерського господарства, зареєстрованого відповідно до Закону України “Про фермерське господарство».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: