10:15, 13 Березня 2019

На Волині з початку року сплатили майже чверть мільярда гривень ПДВ

У січні-лютому 2019 року на Волині до держбюджету сплатили 244,8 мільйона гривень податку на додану вартість. Це на 16,2 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.

Позитивна динаміка сплати податку на додану вартість, як і загалом надходжень до держбюджету в області, – наслідок сприятливих економічних тенденцій, а також якісного процесу адміністрування. Така ситуація дозволяє прогнозувати стабільне і ритмічне наповнення бюджетів у подальшому, – повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

«Ми очікуємо, що економічні показники росту в економіці своїм наслідком матимуть ріст сплати податків. Враховуючи якісний податковий супровід, який забезпечується, насамперед, шляхом активного впровадження сучасних інформаційних технологій в процес адміністрування, тенденції початку бюджетного року обіцяють гідний результат за підсумками року», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, процес взаємодії фахівців ДФС з платниками податків постійно вдосконалюється.

«Протидія ризикам несплати та спробам мінімізації з боку ДФС – корисна державі та представникам легального бізнесу: країна отримує кошти на виконання соціально-економічних програм, а відповідальний бізнес – рівні конкурентні умови господарювання. Ці обидві умови створюють основу суспільного добробуту», – підсумувала Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, на Волині саме платникам ПДВ належить чільне місце у забезпеченні надходжень до держбюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: