16:59, 03 Липня 2019

На Волині з незаконного обігу вилучили понад 30 тонн дизельного пального

У рамках операції «Акциз-2019» співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Волинській області вилучили з незаконного обігу велику партію пального.

Про це повідомили на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

Правоохоронці «на гарячому» виявили факт перекачування  дизельного пального невідомого походження з великогабаритного транспортного засобу у маловантажні фургони, які обладнані єврокубами та паливно-роздавальними колонками.

З вказаних «мобільних» АЗС місцевим жителем здійснювалася незаконна реалізація пального на території міста Луцька. З метою ухилення від сплати податків лучанин здійснював свою діяльність всупереч чинному законодавству, зокрема без державної реєстрації СГД та документів, які засвідчують якість та походження нафтопродуктів.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучили 32 460 літрів дизельного палива, транспортні засоби та паливно-роздавальні колонки. Орієнтовна вартість вилучених ТМЦ становить понад 1,3 мільйона гривень.

Стосовно правопорушників склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: