18:37, 28 Лютого 2019

На Волині врятували чоловіка, який тонув на озері

28 лютого о 13:58  Служба «101» отримала повідомлення від працівників санаторію «Лісова пісня»  Шацького району про те, що на озері Пісочному, розташованому поруч, тоне людина.

Про це повідомляє У ДСНС України у Волинській області.

Чоловіка, який рибалив на кризі за 100 метрів від берега, намагалися врятувати очевидці.

До місця виклику були направлені рятувальники чергової варти 11-ої Державної пожежної частини селища Шацьк та працівники відділення водолазно-рятувальних робіт.

На порятунок потерпілому вирушили командир відділення Сергій Озімок, пожежний Тахасюк Сергій, начальник караулу Роман Бойчун на чолі із заступником начальника 11-ої ДПРЧ Андрієм Оксютою. Вони обережно просувалися по хисткій кризі до місця події , поклавши на товщу криги штурмову драбину, а у якості страховки застосували рятувальні мотузки. Після того, як вони наблизилися максимально близько, спробували подати чоловікові рятувальний круг та мотузку, проте чоловік був знесилений і ухопити її не міг. Зрештою рятувальникам, ризикуючи власним життям, вдалося витягнути чоловіка зі смертельної пастки й доправити на берег.

60-річного врятованого, мешканця села Гаївка Шацького району, рятувальники передали медикам, які надали йому першу невідкладну допомогу й доправили до районної лікарні.

Управління ДСНС України у Волинській області закликає громадян утриматись від виходу на хистку кригу, що за підвищення температури інтенсивно тане та становить смертельну небезпеку. Не вирушайте на лід самі та застережіть від цього своїх дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: