19:23, 13 Липня 2019

На Волині визначать орендарів трьох ділянок з водоймами через аукціон

Нормативно-грошову оцінку ділянок з водними об’єктами в Іваничівському, Маневицькому та Камінь-Каширському районах здійснять для того, щоб згодом продати право оренди ділянок на торгах.

Про надання дозволу на розроблення землевпорядних документацій на земельні ділянки разом з водними об’єктами для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону йдеться у розпорядженні тимчасового виконувача обов’язків голови Волинської облдержадміністрації Олександра Киричука від 11 липня.

Надали дозвіл на:

1) розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок разом з водними об’єктами, розташованими на них, та земельних ділянок водного фонду для продажу права оренди на них на земельних торгах;

2) проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок разом з водними об’єктами, розташованими на них, та земельних ділянок водного фонду для продажу права оренди на них на земельних торгах.

Йдеться про ділянки для рибогосподарських потреб  площею 1,9 гектара на території  Колонської сільської ради Павлівської ОТГ Іваничівського району, площею 1 гектар у Комарівській сільській раді Маневицького району та площею 12 гектарів на території Полицівської сільради Камінь-Каширського району. З аукціону продаватимуть права користування на умовах оренди водних об’єктів у комплексі із земельною ділянкою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: