18:47, 23 Травня 2019

На Волині військовий госпіталь отримав подарунок від благодійників. ВІДЕО

Працівники одного з найпотужніших підприємств України уже п`ятий рік поспіль щомісяця віддають частину свого заробітку на благодійність. Сума допомоги НАК «Нафтогаз України» тим, хто захищає нашу державу, сягнула більше 35 мільйонів гривень. З них більше мільйона конвертувалися в медичне обладнання для Волинського обласного госпіталю ветеранів війни.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Другу в цьому році партію устаткування, а саме сучасний безконтактний тонометр, медичний заклад отримав сьогодні, 23 травня 2019 року. Вручити обладнання та оглянути заклад завітав перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

Насамперед столичний гість зустрівся з Героями та подякував їм за те, що боронили Україну і за те, що більшість регіонів сьогодні під мирним небом та мають можливість розвиватися.

«Дуже велика шана і подяка медикам, які виконували і виконують свою дуже важку, але вкрай необхідну роботу. Ваша мужність надихає наших працівників допомагати саме медичним закладам. З 2014 року колектив компанії прийняв рішення щомісяця віддавати частину заробітку на благодійність. З волинським госпіталем ми співпрацюємо з 2017 року. Сукупно, ми більше, ніж на мільйон гривень привезли обладнання саме сюди», – відзначив Сергій Віталійович.

Високопосадовець додав, що вартість апарату – близько 240 тисяч гривень.

Супроводжував першого заступника голови правління НАК «Нафтогазу України» голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко. За його словами, це один з найбільш масштабних прикладів соціальної відповідальності компанії.

Головна лікарка Волинського обласного госпіталю ветеранів війни Тетяна Масікова відзначила, що наявність такого апарату спростить діагностику і лікування хвороб очей. Тож такий тонометр госпіталь потребував уже давно.

«Від Нафтогазу ми вже отримали операційний стіл, два операційних світильники, біохімічний аналізатор, електрокардіографічний апарат, міограф, портативний УЗД-апарат, авторефректометр, центрифугу. А сьогодні – нам привезли апарат для вимірювання очного тиску – тонометр. Я дуже вдячна за допомогу. У нас спільна мотивація – працювати для Героїв, які захищали Україну», – промовила Тетяна Олександрівна.

Варто відзначити, що окрім госпіталю на Волині працівники Нафтогазу за власні кошти купують обладнання та ліки для військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові, Ірпінського, Білоцерковського, Маріупольського, Житомирського, Дніпропетровського госпіталів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: