15:15, 16 Липня 2018

На Волині виявили жінку з Узбекистану з підробленим паспортом

Минулого четверга, 12 липня, оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в області спільно із працівниками управління державної міграційної служби у Волинській області виявили громадянку Республіки Узбекистан, яка протягом шести років використовувала свій паспорт із внесеними завідомо неправдивими відомостями про перетин державного кордону України. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.   

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Поліцейські з’ясували, що іноземка протягом шести років пред’являла посадовим особам управління державної міграційної служби у Волинській області свій паспорт із внесеними завідомо неправдивими відомостями про перетин державного кордону України. Слідчі кваліфікували дії правопорушниці за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

Злочини, пов’язані із підробленням та використанням документів, печаток, штампів у сфері міграції, зазвичай вчиняють вихідці із пострадянських держав. Іноземці підробляють дата-штампи про перетин державного кордону, з метою подальшого використання даних підроблених паспортів для продовження терміну перебування на території України.

Загалом, протягом шести місяців цього року оперативники відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Волинській області спільно із співробітниками управлінням державної міграційної служби виявили та задокументували 10 фактів вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтею 358 (підробка документів) Кримінального кодексу України.

По усіх фактах правопорушникам оголосили про підозри у скоєних злочинах, закінчили досудові розслідування та матеріали проваджень направили до суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: