13:39, 25 Березня 2019

На Волині виявили понад три десятки нелегальних перевізників

На Волині планують посилити контроль над ринком автобусних пасажирських перевезень. Про це говорили сьогодні, 25 березня 2019 року, під час наради щодо виявлення та протидії нелегальним перевезенням. Зустріч відбулася під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

За його словами, проблема нелегальних перевезень має чимало негативних наслідків, серед яких – розвиток тіньової економіки. Окрім того, перевізники зазвичай не дотримуються правил дорожнього руху та нехтують безпекою пасажирів. Це часто призводить до летальних випадків.

“У першу чергу треба дбати про безпеку жителів області. Тому головна мета зустрічі – напрацювати дійсно дієвий план боротьби з нелегальними перевезеннями”, – зауважив Валентин Іванович.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Міністерство інфраструктури України схвалило план заходів щодо боротьби із нелегальними перевезеннями. Відтк, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка від 1 березня 2019 року № 51 створили обласну робочу групу з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень, яка працюватиме в даному напрямку. До слова, групу очолив заступник голови ОДА Валентин Цьось.

Начальник управління Укртрансбезпеки у Волинській області Віталій Конончук, своєю чергою, відзначив, що працівники відомства активно працюють над вирішенням проблеми. Так, вже виявили 36 перевізників, які здійснювали нелегальні перевезення. Зокрема, перевірили 102 автотранспортні засоби та склали 55 актів.

“Нині ж необхідно створити мобільні робочі групи із представників Укртрансбезпеки, органів місцевого самоврядування, Нацполіції, громадськості та інших. Їхнє завдання – здійснення рейдових перевірок на предмет виявлення нелегальних перевезень, у тому числі й під виглядом нерегулярних пасажирських перевезень”, – повідомив Віталій Антонович.

Попередньо на теренах області функціонуватиме чотири таких групи.

На переконання перевізника міжміських та міжобласних напрямків Михайла Яцишина, нелегальним перевізникам необхідно зробити попередження та вже найближчим часом провести відповідний рейд. Між іншим, схожий захід днями відбувся у Львівській області та став пересторогою для інших водіїв.

Насамкінець начальниця управління транспорту та інфраструктури облдержадміністрації Наталія Остапкович наголосила, що за результатами роботи мобільних груп, визначать додаткові маршрути, на яких вже згодом проведуть конкурси для здійснення легальних перевезень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: