18:04, 12 листопада 2018

На Волині вилучили незаконну лісопродукцію. ФОТО

Камінь-Каширський відділ Маневицької місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у розслідуваному слідчим відділенням Камінь-Каширського відділу поліції кримінальному провадженні за фактами придбання, отримання, зберігання й збуту лісопродукції, одержаної злочинним шляхом (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 198 КК України).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

У ході розслідування правоохоронці на підставі ухвал слідчого судді провели чотири обшуки на територіях пилорам, де могла зберігатися така лісопродукція.

До проведення слідчої дії орган досудового розслідування залучав працівників Управління Держпраці у Волинській області, котрі володіють спеціальними знаннями в галузі охорони праці та промислової безпеки, та інженерів з охорони і захисту лісу, компетентних у питаннях контролю руху та походження  лісопродукції, а також спеціальну техніку.

За результатами проведених обшуків вилучили близько 4 м³ незаконної лісопродукції, виявили в діях власників пилорам низку адміністративних правопорушень, що стосуються охорони праці та промислової безпеки.

Досудове розслідування триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: