20:53, 05 Лютого 2019

На Волині вилучили фальсифікат вартістю майже 1 мільйон гривень

Податкова міліція Волині вкотре виявила місце зберігання фальсифікованих підакцизних товарів.

Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

На Волині в рамках кримінального провадження, яке розслідується за ст. 199, 204 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури співробітники податкової міліції викрили місце незаконного накопичення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв.

Відтак, в рамках операції “Акциз-2019” та досудового розслідування у кримінальному провадженні з’ясували, що житель Луцького району в одному з господарських приміщень власного обійстя незаконно зберігав значну партію готової горілчаної продукції та рідини з характерним запахом спирту.

Внаслідок проведення огляду виявили та вилучили 12 бочок рідини з характерним запахом спирту, а це орієнтовно 2400 літрів, а також понад 400 пляшок та 15 упаковок типу “bag-in-box” фальсифікованих алкогольних напої.

Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить близько 1 мільйона гривень.

Правоохоронці припускають, що вказана партія фальсифікату ймовірно призначалася для подальшої реалізації на території Волинської області.

Наразі слідство триває, вживаються заходи щодо арешту вилученого майна, встановлення кола осіб, причетних до незаконного зберігання підакцизних товарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: