10:30, 14 Травня 2019

На Волині викрили підприємця, який приховав від митників товару на майже 1,3 мільйона гривень

Через взаємодію з митними органами європейських держав посадові особи управління протидії митним правопорушенням Волинської митниці ДФС викрили дії київського товариства з обмеженою відповідальністю, спрямовані на зменшення розміру митних платежів. Керівник ТзОВ, уродженець Донецької області, під час митного оформлення імпорту приховав справжню ціну товару.

Про це повідомляє прес-служба миниці.

Встановили, що до оформлення на митний пост Ковель подали документи, згідно з якими 502 ресори та 472 спіральні пружини стискання для автомобілів ввозились в Україну з Республіки Панама за ціною рахунку-фактури (інвойс) 207,1 тис грн.

Натомість, експортні декларації на цей же товар, копії яких волинським митникам на офіційні запити надали колеги з Польщі та Бельгії, засвідчили справжню вартість закупленої у Бельгії партії – понад 1,28 млн грн.

За подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення товару документів, що містять неправдиві відомості для визначення його митної вартості, керівника ТзОВ притягнуть до відповідальності за ст. 483 Митного Кодексу України. ЇЇ санкція – штраф у розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з конфіскацією товару (за рішенням суду).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: