12:56, 06 Червня 2019

На Волині викрили підпільний алкоцех

Податкова міліція Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області ліквідовала підпільний цех з незаконного виробництва алкоголю, — інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

В рамках операції “Акциз-2019” та розслідування кримінального провадження за ст. 199, 204 КК України встановили, що житель Луцького району організував виробництво та збут фальсифікованого алкоголю. Підпільний цех останній обладнав в гаражному приміщенні власного обійстя, при цьому виготовлення фальсифікату здійснювалося у вкрай неприйнятних антисанітарних умовах.

Виготовлена таким чином горілчана та коньячна продукція розливалася у підготовлені пластикові  пакети “bag-in-box” і  призначалася для реалізації в торгових точках м. Луцька та Луцького району.  Поряд з цим, «підприємливий бізнесмен» здійснював незаконну реалізацію тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

За результатами проведених обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено з незаконного обігу 13 000 пачок тютюнових виробів, 1 200 літрів рідини з характерним запахом спирту, 1 000 літрів готових до реалізації лікеро-горілчаних виробів, а також обладнання, що використовувалося для виробництва фальсифікату. Крім того, вилучили 3 транспортні засоби, якими здійснювалося транспортування підакцизних товарів з метою їх незаконної реалізації.

Орієнтовна вартість вилученого підакцизу становить близько 1,5 мільйона гривень.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії та вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: