16:46, 24 Жовтня 2018

На Волині викрили громадян, намагалися «зекономити» на митних платежах

Волинська митниця ДФС для протидії митним правопорушенням постійно обмінюється з колегами з європейських країн інформацією щодо товарів та транспортних засобів, які стали предметами експортно-імпортних операцій. На підставі офіційних даних, отриманих в одному листі від митних органів Литовської Республіки щодо підтвердження факту митного оформлення автомобілів, викрили 4-ьох громадян України, які уникали сплати податків.

Про це повідомляє прпес-служба Волинської митниці ДФС.

Зокрема, мешканець Полтавщини подав через митний пост Луцьк документи на оформлення автомобіля «Renault» 2012 року випуску, вказавши його ціну – 1700 євро. Насправді автомобіль був придбаний у Литві за ціною 4800 євро. Різниця між сумами фактично сплачених та необхідних до сплати податків – майже 30 тисяч гривень.

Мешканець Сумщини так само «Renault», але 2014 року випуску, оформив за ціною, вказаною у рахунку-фактурі: 3500 євро. Офіційна відповідь з Литви спростовувала – справжня ціна становила 5300 євро, а сума несплачених митних платежів – більше 15 тисяч гривень.

У такий же спосіб, приховуючи справжню вартість товару, намагалися «зекономити» на митних платежах жителі міст Новоград-Волинський – на майже 50 тисяч гривень та Рівне – майже 37 тисяч гривень.

Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати у повному обсязі митних платежів, караються відповідно до ст. 485 Митного Кодексу України штрафом у розмірі 300 відсотків несплачених митних платежів. Відповідні справи про притягнення громадян до адміністративної відповідальності передані волинськими митниками на розгляд суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: