14:50, 11 Червня 2019

На Волині викрили черговий підпільний цех з виробництва алкоголю

Податковою міліцією Волині в черговий раз викрито підпільний цех з виробництва горілчаного фальсифікату.

Про це на своєму сайті повідомили фіскали.

В рамках операції «Акциз-2019» та досудового розслідування у кримінальному провадженні фіскали Волині припинили роботу чергового підпільного цеху з виробництва фальсифікату та викрили місце його накопичення.

У ГУ ДФС у Волинській області повідомляють, що житель обласного центру у власному будинку організував підпільний цех з виробництва алкогольних напоїв із сировини невідомого походження, які можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей. Фальсифікат, який виготовлявся в жахливих антисанітарних умовах під виглядом різних торгових марок ймовірно реалізовувався на території міста Луцька та Луцького району.

Відтак, правоохоронцями під процесуальним керівництвом прокуратури області, у ході проведення санкціонованих обшуків  приватного будинку та гаражного приміщення ліквідовано підпільний цех по виготовленню фальсифікованої алкогольної продукції та викрито місце накопичення такого сурогату. За наслідками проведених заходів з незаконного обігу вилучено понад 1200 літрів рідини з характерним запахом спирту, з якого виготовляли «оковиту» та близько 1000 пляшок готової алкогольної продукції, маркованої підробленими марками акцизного податку, вартістю близько 400 тисяч гривень. Разом з тим, вилучили обладнання для такого незаконного виробництва.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: