19:00, 20 Серпня 2018

На Волині викрили банду, яка постачала наркотики у виправну колонію

На Волині викрили злочинну групу, члени якої постачали наркотики у виправну колонію.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та обласним Управлінням СБУ слідчих (розшукових) дій, в тому числі негласного характеру, у взаємодії з оперативним підрозділом Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, викрили незаконну діяльність злочинної групи з числа мешканців Волинської, Івано-Франківської і Львівської областей та осіб, що відбувають кримінальне покарання і утримуються у Маневицькій виправній колонії, які на системній основі займались постачанням в установу виконання покарання та збутом серед інших засуджених наркотичних засобів.

Керував діяльністю групи один із засуджених, розрахунки за поставлені наркотичні засоби проводили за допомогою системи електронних переказів коштів із застосуванням засобів мобільного зв’язку.

Наразі двом учасникам злочинної змови повідомили про підозру у вчиненні незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту наркотичних засобів (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 307 КК України) і застосували щодо них запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Вирішують питання щодо повідомлення про підозру у вчиненні злочину решті членів злочинної групи, а також обрання їм запобіжних заходів та переведення засуджених з виправної колонії до слідчого ізолятора задля забезпечення проведення з їхньою участю слідчих і процесуальних дій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: