21:17, 11 Квітня 2019

На Волині відремонтували автомобіль для 14-ї окремої механізованої бригади. ФОТО

На Волині працівники ТОВ «ВО «Ковельсільмаш» відремонтували автомобіль для 14-ї окремої механізованої бригади.

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Оновлений автомобіль ГАЗ-66 сьогодні передали  у розпорядження 14-ї окремої механізованої бригади. Транспортний засіб відремонтували працівники ТОВ “ВО “Ковельсільмаш”.

Заступник командира мотопіхотного батальйону 14-ї ОМБр Петро Горкуша розповів, що техніку вони часто відновлюють у пункті постійної дислокації, але часто з цим  допомагають волонтери. Так і вийшло цього разу.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман, який теж був присутній під час урочистого моменту, висловив вдячність колективу та його керівнику Миколі Заікіну за постійну підтримку і допомогу, яку вони надають нашим військовим.

У ковельського підприємства є уже чималий досвід у цьому питанні. З 2014 року для  армійців вони відремонтували та обладнали майже 20 автомобілів.

Петро Горкуша передав велике спасибі усім, хто долучився до хорошої справи, та вручив Подяки від командира 14-ї окремої механізованої бригади полковника Сергія Войченка.

Грамотою відзначили громаду міста Ковеля. У ній йдеться: “Кожен вносить свою часточку у спільну справу — справу захисту Вітчизни, керуючись принципом, коли ми єдині — ми непереможні”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: