19:24, 09 Серпня 2018

На Волині відкрили тимчасовий пункт перетину кордону з Польщею

У рамках Європейських Днів добросусідства з 9 до 12 серпня 2018 року у селі Адамчуки Шацького району на Волині відкрили тимчасовий пункт перетину державного кордону. Суміжним населеним пунктом з боку Республіки Польща традиційно визначили село Збереже.

Про це повідомляє прес-служба Волинської митниці ДФС.

Спрощений митний контроль у пункті перетину за українським часом здійснюється 9 та 10 серпня – з 9:00 до 21:00 години, 11 та 12 серпня – з 9:00 до 23:00 години. Його забезпечують посадові особи митного поста Піща Волинської митниці ДФС.

Урочисте відкриття понтонного мосту через Західний Буг засвідчило популярність цього пункту перетину кордону серед мешканців прилеглих територій сусідніх держав. Впродовж першої години функціонування в обидвох напрямках його перетнуло понад 600 осіб.

Волинська митниця ДФС, як і в минулі роки, забезпечує роботу у цьому пункті перетину і бажає усім туристам приємних вражень від гостинності добросусідніх народів.

Довідково: Європейські Дні добросусідства в Шацькому районі проводяться з 2010 року. Пікове навантаження фіксувалось у 2016 році, коли пунктом перетину скористалось майже 50 тисяч осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: