23:47, 21 Березня 2019

На Волині виділили майже 155 тисяч гривень на житло дітям-сиротам

На Волині у Рожищанському районі на обліку служби у справах дітей перебуває 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них лише двоє мають житло на праві власності.

Про це повідомляє Рожищенська райдержадміністрація.

Відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, після закінчення навчальних закладів, з-під піклування.

Для забезпечення житлом дітей вказаної категорії в районі діє районна цільова соціальна Програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2021 роки.

На даний час на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 66 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них лише двоє мають житло на праві власності. На квартирному обліку в районі перебуває 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 8 осіб з їх числа, які потребують забезпечення житлом.

На виконання заходів Програми з районного бюджету на 2019 рік передбачено видатки в сумі 154 650 гривень. На вказані кошти у 2019 році на умовах співфінансування з обласним бюджетом планується придбати житловий будинок або квартиру для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка перебуває на соціально-квартирному обліку та надання матеріальної допомоги для проведення ремонтних робіт у власному житловому будинку, особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: