19:34, 10 Січня 2018

На Волині відбулося засідання Регіональної ради професійно-технічної освіти

Надважливим залишається питання реформування та модернізації професійно-технічної освіти. Відтак, сьогодні, 10 січня 2018 року, у приміщенні Колківського вищого професійного училища відбулося засідання Регіональної  ради професійно-технічної освіти у Волинській області за участі заступника голови облдержадміністрації Світлани Мишковець.

Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Зокрема, розглянули питання погодження обсягів регіонального замовлення з підготовки робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти на 2018 рік. Разом із тим, внесли ряд змін у План розвитку професійно-технічної освіти Волинської області на 2017–2020 роки. Окрім того, обговорили подальші кроки щодо реформування мережі закладів освіти області.

Опісля – презентація нового обладнання сільськогосподарського виробництва, придбаного в рамках проекту ЄС «Покращення підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону».

“Реформа профтехосвіти, що уже розпочалася в Україні, має величезне значення для освітньої галузі в цілому. Чимало ще слід змінити, але перші кроки зроблено. Адже головне завдання реформи – щоб молоді кваліфіковані працівники могли успішно працювати на вітчизняних підприємства за відповідною кваліфікацією. Тому дуже важливо проводити заходи відповідного рівня на місцях”, – зазначила Світлана Євтихіївна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: