20:52, 22 Липня 2019

На Волині відбулися військово-патріотичні табори «Легіонер» та «Оріяна». ФОТО

Упродовж семи днів, з 13 по 19 липня, поблизу Ковеля відбувалися два військово-патріотичні табори: “Легіонер” для хлопців та “Оріяна” для дівчат.

Про це повідомляє центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк.

У програмі таборів були різноманітні активності: заняття з техніки поводження зі зброєю, медицини, маскування, орієнтування. Військову тактику юнаки та дівчата відпрацьовували під час ігор у страйкбол та пейнбол. Також щодня учасники зміцнювались інтелектуально: здобували нові знання під час історичних гутірок та гутірок з ідеології, спілкувались один з одним на посиденьках біля вечірньої ватри.

“На “Оріяні” я здобула багато нових корисних знань та навичок, стала витривалішою. Найбільше мені сподобались заняття з орієнтування, медицини, гутірка про юридичний аспект володіння спеціальними засобами самооборони”, – розповідає киянка Іванна.

До слова, в останню ніч учасники “Легіонеру” здійснили двадцятикілометровий вимарш, який став для них перевіркою на міцність та витривалість.

“Табір “Легіонер”, який гартує тебе не тільки фізично, але й морально, виховує відповідальність за себе і побратимів. Завдяки “Легіонеру” я навчився не здаватись у найважчі моменти”, – ділиться враженнями з таборування львів’янин Назар.

“Військово-патріотичні табори – це вагома складова національно-патріотичного виховання молоді, адже вони сприяють всебічному розвитку юнаків та дівчат, покращують їх фізичну форму; надають комплексну військову та медичну підготовку, оскільки заняття проводять досвідчені лектори, військові та учасники АТО. Навички, здобуті на таких таборах також можна застосовувати у цивільних умовах”, –  зазначив бунчужний табору “Легіонер” Андрій Сидор.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: