14:41, 06 Березня 2018

На Волині відбулися фінальні ігри фестивалю з волейболу. ФОТО

04 березня 2018 року в місті Камені-Кашиському в спортивному залі місцевого вищого професійно-технічного училища пройшов фінал відкритого фестивалю з волейболу, який організував Камінь-Каширський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом молоді та спорту Камінь-Каширської районної державної адміністрації та районної ВФСТ «Колос».

Про це повідомляє прес-служба ФЗН «Спорт для всіх».

З вітальним словом виступив директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Панасюк Сергій, який побажав якісних волейбольних дуелей та перемоги найсильнішому.

У спортивному залі зібралося понад  200 вболівальників, які дуже активно підтримували свої команди.

В очних зустрічах серед четвірки найсильніших відразу номінально визначився лідер ВК села: «Раків Ліс».

Інтрига зберігалася до останніх ігор. Три найсильніші команди після фіналу зустрічей отримали однакову кількість очок і лише підрахунок виграних та програних партій, забитих та пропущених м’ячів розмістив по сходинках найсильніші команди в наступному порядку.

Звання найсильнішого волейбольного колективу сезону 2017-2018 року виборов ВК села: «Брониця», друге місце – ВК села: «Рудка-Червинська» і третє місце – ВК  села: «Раків Ліс».

На закритті фестивалю директор Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Панасюк Сергій з приємністю  відзначив,  що рівень волейболу в районі значно зріс і цьому є підтвердження – високий рівень фестивалю що відбувся.

Від міського центру ФЗН «Спорт для всіх» команди-переможці отримали волейбольні м’ячі, кубки та грамоти відповідних ступенів, а гравці команд-призерів отримали індивідуальні медалі та грамоти.

Крім того у кожній з 8-ми команд, що вийшли в друге коло визначили кращих гравців та нагородили індивідуальними статуетками.

Подбав за якісні нагороди міський центр ФЗН «Спорт для всіх» за підтримки Камінь-Каширської міської ради.

Також висловлюють подяку кафедрі фізкультури Камінь-Каширського ВПТУ за якісний і професійних підхід до проведення спортивних змагань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: