16:36, 19 Січня 2018

На Волині вдвічі зменшились незаконні рубки ялинок

У новорічно-різдвяний період 2017-2018 років завдяки посиленій роботі лісових рейдових бригад кількість незаконно зрубаних ялинок, у порівнянні з минулорічним періодом, зменшилась вдвічі. Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Якщо у минулорічний період зафіксували майже 2,4 тисячі незаконно зрубаних новорічних дерев, то у цьому році їхня кількість становила 1,2 тисячі.

Володимир Бондар також зазначив, що завдяки співпраці рейдових бригад державної лісової охорони з працівниками правоохоронних органів, екологічними інспекторами та громадськістю вдалося значно збільшити відсоток сплати адміністративних штрафів та шкоди, заподіяної лісу.

«З правопорушників стягнено майже 44 тисячі гривень штрафів, це близько 90% від загальної суми. За заподіяну шкоду лісу «чорні лісоруби» ще додатково заплатили майже 202,3 тисячі гривень», – повідомив заступник Голови Держлісагентства.

Окрім того, Володимир Бондар розповів, що за новорічно-різдвяний період 2017-2018 років лісогосподарські підприємства, підпорядковані Держлісагентству, реалізували більше 557 тисяч новорічних дерев, які були вирощені на спеціальних плантаціях, без шкоди для лісу та навколишнього середовища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: