22:13, 21 Серпня 2019

На Волині в оздоровчому таборі відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Я вмію плавати!»

20 серпня в дитячо-оздоровчого таборі «Сонячний», що знаходиться в с. Гаразджа Луцького району відбулися фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Я вмію плавати!» за всеукраїнською програмою «Школа плавання».

Про це інформує Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фахівці Волинського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ознайомили дітей з правилами поведінки під час занять з плавання на відкритих водоймах, а також провели з дітьми естафети та ігри на воді.

Також відбулась всеукраїнська інформаційно-пропагандистська акція «Червона картка» — «Реальність починається з тебе». Головними завданнями цих заходів є пропаганда здорового способу життя засобами соціальної реклами, формування у населення усвідомлення потреби систематичних занять фізичною культурою і спортом, профілактика негативних проявів у суспільстві шляхом залучення громадян до занять фізичною культурою та спортом.

Після завершення свята найактивніші учасники отримали призи та дипломи за участь від Волинського обласного відділення НОК України та Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: