18:31, 17 Травня 2019

На Волині учням розповіли про відповідальність за вчинення злочинів

Працівники органів прокуратури Волині, у рамках співпраці та комунікації, запровадженої Генеральною прокуратурою України й Міністерством освіти та науки України, продовжують зустрічі з учнями та студентами навчальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокурор Камінь-Каширського відділу Маневицької місцевої прокуратури Олеся Багнюк завітала до учнів Камінь-Каширського вищого професійного училища та ознайомила їх із особливостями та підставами кримінальної відповідальності неповнолітніх.

«Скоро розпочнуться літні канікули, — зауважила прокурор, — у підлітків буде багато вільного часу, яким вони не завжди розпоряджаються у найкращий спосіб. Звісно, підвищується ризик втягнення їх у злочинну діяльність. Відтак, спілкування із учнями про необхідність дотримання вимог закону, про відповідальність за вчинення злочинів – дуже важливе, адже ідеться про їхню долю.  Ми завжди максимально доступно розповідаємо дітям про це й відверто відповідаємо на всі їхні запитання, бо саме таке спілкування і є запорукою взаєморозуміння, а також підвищення свідомості юних волинян, формування у них громадянської позиції та зменшення злочинності у дитячому середовищі».

Педагоги також завжди сприяють спілкуванню своїх вихованців із правоохоронцями, відтак співпраця та комунікація між прокурорами і волинською молоддю триває, попереду – нові зустрічі в інших навчальних закладах області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: