11:12, 05 Лютого 2019

На Волині у січні електронні ключі від ДФС отримали майже 800 заявників

Понад 770 представників бізнесу та громадян у січні 2019 року на Волині скористалися послугами Акредитованого центру сертифікації ключів при ДФС.

Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

Ці платники податків безкоштовно отримали посилені сертифікати відкритих ключів, які дозволяють юридичним особам та підприємцям не лише подавати податкову звітність через Електронний кабінет платника, а й громадянам – заповнити і подати річну декларацію про майновий стан і доходи.

Окрім того, посилені сертифікати на ключі цифрового підпису стануть в нагоді посадовим особам органів влади та місцевого самоврядування при е-декларуванні доходів, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

Оскільки послугами АЦСК найчастіше користуються фізичні особи, в ГУ ДФС у Волинській області запрошують потенційних декларантів та посадових осіб, котрі зобов’язані звітуватися про отримані торік доходи, заздалегідь подбати про електронні ключі.

Нагадаємо, що у листопаді 2018 року ДФС запроваджено новий сервіс Повторного формування сертифікатів за електронним запитом, скористатися яким можуть клієнти Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

Кожен клієнт акредитованого центру має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2–3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2 років.

Таким чином клієнтам центру не потрібно витрачати свій час та особисто відвідувати центр для отримання сертифіката.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: