08:41, 14 Вересня 2018

На Волині у ході проведення операції «Мігрант» поліцейські виявили понад 100 порушень законодавства

З метою протидії злочинності, у тому числі нелегальній міграції протягом серпня по всій державі проводився практичний етап профілактичного відпрацювання під умовною назвою «Мігрант». За час операції на території Волині  поліцейські виявили та зареєстрували у єдиному реєстрі досудових розслідувань 24 кримінальних правопорушень за участю іноземців. З яких 22 правопорушення виявлено за ст. 358 Кримінального кодексу України, йдеться про  підробку документів та ще два за ст. 263, мова йде про незаконний обіг зброї.

Про це повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Загалом із початку відпрацювання поліцейські Волині виявили понад 100 порушень іноземцями та особами без громадянства законодавства України про правовий статус іноземців. Правоохоронці склали відповідні адміністративні протоколи за ознаками правопорушень, передбачених ст. 203, ст. 204 та ст. 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться, зокрема, про порушення правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України, порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та  оформлення для них документів, невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства.

Окрім того, поліцейські направили 22 подання до підрозділів державної міграційної служби України у Волинській області  щодо примусового повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження та 24 подання щодо скорочення термінів перебування на території України. Із правопорушників-іноземців стягнули на користь держави  штрафів на 90 тис. 878 грн..  Робота у цьому напрямку продовжується.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: