17:19, 02 Квітня 2018

На Волині тривають заходи для запобігання підтоплення населених пунктів

З метою недопущення випадків підтоплень у населених пунктах області в містах та районах області організували обстеження населених пунктів  та мікрорайонів на наявність штучних перепон у водовідвідних системах, що можуть спричинити підтоплення під час водопілля.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Загалом до обстеження населених пунктів та територій з початку періоду сніготанення уже залучили більше 60-и фахівців цивільного захисту та 84 працівники комунальних підприємств. Всього перевірили готовність понад 462-х систем (каналів) для відведення поверхневих стічних вод в районах та 511 зливових каналізаційних та дренажних систем у містах. Цю роботу проводили у 862-х населених пунктах.

Керівникам органів виконавчої влади у Горохівському (10 систем не готових), Локачинському (2-і системи не готові), Любомльському (9 систем не готові) та Рожищенському (10 систем не готові) районах вказали на недоліки, що впливають на працездатність меліоративних каналів для безперешкодного водовідведення стічних і талих вод.

Робота щодо виконання доручення голови ОДА № 1970/17/1-18 від 28.03.2018 «Про вжиття додаткових заходів щодо запобігання випадків підтоплень в населених пунктах області» триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: