19:22, 25 Квітня 2019

На Волині триває слідство через церкву, яка перейшла до ПЦУ

В УПЦ МП заявляють, що слідчі дії у справі почалися і відразу ж закінчилися: слідчий з Локачинського ВП Горохівського ВП ГУНП України 29 березня 2019 року, прийняв рішення закрити кримінальне провадження, щодо захоплення храму у селі Сирнички.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

У свою чергу, Локачинський районний суд, беручи до уваги скаргу священика Василя  Дем’яновського, від 16 квітня 2019 року, скасував постанову слідчого СВ Локачинського ВП Горохівського ВП ГУНП України про закриття кримінального провадження та зобов’язав правоохоронців всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження. Усі матеріали справи направити Локачинському ВП Горохівського ВП ГУНП України для продовження досудового розслідування.

При винесенні рішення суд врахував таке: у відкритому кримінальному провадженні отець Василь Дем’яновський не був визнаний потерпілим і не допитувався в якості потерпілого; не був доведений розмір заподіяної шкоди; в ході досудового розслідування не були проведені всі необхідні експертизи; не була дана оцінка фізичним діям осіб, які вчинили дане кримінально-каране правопорушення; при винесенні постанови слідчим не було дотримано процесуального порядку; допустили неправильне застосування норм кримінального законодавства, що призвело до неправильної кваліфікації вчиненого кримінального правопорушення.

“Таким чином при проведенні досудового розслідування слідчий неповно встановив всі обставини кримінального правопорушення і передчасно і необґрунтовано виніс постанову про закриття кримінального провадження”, — заявляють у прес-службі УПЦ МП.

На цей час, завдяки рішенню суду, слідство має відновитись.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: