19:40, 08 Серпня 2019

На Волині судитимуть начальника відділу Держземагенства

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про зловживання начальником відділу Держземагентства у одному з районів області службовим становищем.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Зловживання начальником відділу Держземагентства у одному з районів області службовим становищем завдало тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам, та вчинення ним службового підроблення документів.

Унаслідок незаконних дій посадовця, який на підставі ним же виданих та підписаних підроблених документів протиправно погодив документацію із землеустрою, громадянину передали у приватну власність для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку лісового фонду загальною площею 2 га. та вартістю 425 тис. грн. Таким чином 2 га. земель лісового фонду вибули із державної власності.

Начальника відділу Держземагентства обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 КК України, й невдовзі він постане перед судом. Зауважують, що за вчинення таких злочинів Кримінальним Кодексом України передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк аж до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Задля повернення землі в державну власність прокуратурою пред’явили позов, який знаходиться на розгляді в суді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: