14:32, 04 Вересня 2018

На Волині судитимуть митників-хабарників

Прокурори галузевого відділу прокуратури Волинської області затвердили і скерували до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими обласного Управління СБУ кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України) заступником начальника одного з митних постів Волинської митниці ДФС та інспектором митної служби.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Корупційну діяльність службових осіб митниці викрили у червні 2018 року.

Митники налагодили на ділянці українсько-білоруського кордону механізм системного одержання неправомірної вигоди від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих «єврономерах».

Правоохоронці зафіксували шість епізодів незаконного збагачення посадовців митного органу в розмірі понад 2 тис. доларів США.

7 червня 2018 року, під час чергового розподілу одержаної неправомірної вигоди між службовими особами митного поста, було викрито інспектора та одного з його керівників, з відому якого підлеглі влаштували системні побори у пункті пропуску за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації.

Остаточне рішення щодо долі посадовців митного органу і міри покарання за корупційні злочини – за судом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: