14:07, 20 Вересня 2018

На Волині судитимуть митника

Прокуратура Волинської області завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про зловживання владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам, а також прийняття пропозиції в одержанні неправомірної вигоди за вчинення дій в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, вчинені головним державним інспектором відділу митного оформлення № 2 митного поста “Ягодин” Волинської митниці ДФС.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волині.

Митник 27 грудня 2017 року, задля одержання неправомірної вигоди в розмірі 150 доларів США,  здійснив протиправне митне оформлення п’яти транспортних засобів, забезпечивши своєму знайомому можливість не сплачувати передбачених законодавством обов’язкових митних платежів при їх тимчасовому ввезенні на територію України.

Протиправними діями головного державного інспектора державним інтересам спричинено тяжкі наслідки у виді ненадходження до бюджету податкових зборів та обов’язкових платежів під час митного оформлення транспортних засобів на суму понад 712 тис. грн.

Нині митника обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.2 ст.364, ч.1 ст.368 КК України, і невдовзі він постане перед судом.

Зауважимо, що його знайомого, який обіцяв надати йому неправомірну вигоду за митне оформлення транспортних засобів, уже засуджено. Вироком Любомльського районного суду він визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України, і йому призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 грн.).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: