22:49, 22 Червня 2019

На Волині статус біженця надали двом людям

На Волині статус біженця надали двом людям.

Про це інформує Міграційна служба Волині у «Фейсбук».

В цей час на Волині офіційно зареєстровані 2 особи, які визнані біженцями з Сирії та Гамбії. А також 15 осіб, котрі потребують додаткового захисту в Україні.

Працівники міграційної служби Волині, котрі працюють в цьому напрямку роблять усе можливе, щоб допомогти з документуванням самої вразливої категорії громадян.

Довідково:

Кожен рік 20 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день біженців (World Refugee Day), затверджений Генеральною асамблеєю ООН в 2001 році.

Біженці і вимушені переселенці визначаються як особи, які втекли зі своїх країн через обґрунтовану боязнь переслідувань через расову, релігійну приналежність, громадянство, політичні погляди або приналежність до конкретної соціальної групи, які не можуть або не хочуть повертатися.

Ця дата – це констатація факту: війни на землі не припиняються. Також це і констатація міжнародних угод, на яких ґрунтуються захист біженців і прояв поваги до стійкості духу й мужності біженців у всьому світі. 80 % всіх біженців в світі – це жінки і діти. Згідно з міжнародним правом, біженці – люди, які не можуть або не бажають повернутися в свої країни, на рідні землі зважаючи на цілком обґрунтовані побоювання стати жертвою переслідувань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: