12:30, 11 Грудня 2018

На Волині стартував Всеукраїнський тиждень права

Вчора, 10 грудня, в Україні та Волині, зокрема, стартував Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.

Про це повідомляють на сайті ОДА Волині.

Всеукраїнський тиждень права цього року особливий, адже 10 грудня відзначають 70-ту річницю Загальної декларації прав людини. Символом події є парасолька, що захищає, а також об’єднує зусилля усіх задля утвердження прав людини в Україні. Управління юстиції у Волинській області закликає всіх партнерів, громадські правові організації, юристів, студентів юридичних вузів долучитися до заходів.

Згідно календарного плану заходів 10 грудня у всіх закладах освіти області провели Всеукраїнський урок «Права людини».

Упродовж 10–16 грудня також організують правоосвітні заходи для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі; проведення у всіх вишах області, які готують юристів науково-практичних семінарів та конференцій з проблем забезпечення прав і свобод людини, консультування громадян у громадських приймальнях та бюро правової допомоги, будуть організовані конкурси, мистецькі виставки, медіатеки, працюватимуть кіноклуб про права людини тощо.

Зазначимо, що працівники апарату та його структурних підрозділів Управління юстиції на місцях — відділи ДРАЦСу, ДВС, держнотконтор самостійно та у співпраці з органами державної влади, громадськими організаціями будуть проводити різноманітні заходи, спрямовані на правопросвітництво – на те, щоб розповісти людям, які у них є права, як ними скористатись і як їх захистити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: