18:08, 12 Березня 2018

На Волині спостерігають зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ

За останній тиждень на Волині спостерігають зниження рівня захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями.

Про це повідомляє волинський обласний лабораторний центр.

Кількість хворих зменшилась на понад 2 тисячі осіб, що на 19 % менше ніж попереднього тижня (захворіло понад 8,6 тис. проти 10,7 тис. осіб на минулому тижні). Проте, захворюваність ще залишається на високому рівні, епідемічний поріг в області перевищений на 6,5 %. Із числа хворих діти до 17 років становили понад 63 %. Кількість госпіталізованих з ускладненнями «ГРВІ» зменшилась на 7 %, і за останній тиждень становила понад 270 осіб, з них 57 % — діти.

Зареєстрували перевищення епідемічного порогу на 19-23 % в 3 районах області: Старовижівському, Любомльському та Шацькому.

З початку епідемічного сезону вже перехворіло понад 134 тисяч  волинян (13 %), що знаходиться майже на рівні минулого року.

На 24 %, у порівнянні з минулим тижнем, знизилась захворюваність серед дітей віком від 5 до 17 років. Однак, ще 9 навчальних закладів залишаються закритими, в тому числі 8 шкіл та 1 ДНЗ.

За даними вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру віруси грипу за останній тиждень від хворих з грипоподібними захворюваннями не виділялись.

З початку епідемічного сезону проти грипу на Волині вакцинували близько 2900 осіб, (або 87 % від обсягу), в т. ч. 1274 дитини до 17 років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: