16:16, 19 Березня 2018

На Волині спостерігають зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ

На Волині зберігається тенденція до зниження рівня захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями в області. Кількість хворих зменшилась на понад 500 осіб, що на 6 % менше ніж попереднього тижня (захворіло понад 8,1 тис. проти 8,6 тис. осіб на минулому тижні). Епідемічний поріг в області нижчий від розрахункового на 4,3 %. Із числа хворих діти до 17 років становили понад 61%. Кількість госпіталізованих з ускладненнями «ГРВІ» зменшилась на 5 %, і за останній тиждень становила понад 260 осіб, з них 57 % — діти.

Про це повідомляють на сайті обласного лаболаторного центру.

Проте, на окремих адміністративних територіях області ще зареєстрували перевищення епідемічного порогу це — Старовижівський, Турійський та Володимир Волинський райони.

З початку епідемічного сезону вже перехворіло понад 143 тисяч  волинян (14 %), що знаходиться на рівні минулого року.

На 11 %, у порівнянні з минулим тижнем, знизилась захворюваність серед дітей віком від 5 до 17 років. Однак, ще 10 навчальних закладів залишаються закритими, в тому числі 9 шкіл та 1 ДНЗ.

За даними вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру віруси грипу за останній тиждень від хворих з грипоподібними захворюваннями не виділялись.

З початку епідемічного сезону проти грипу на Волині вакциновано близько 2900 осіб, (або 87 % від обсягу), в т. ч. 1274 дитини до 17 років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: