19:23, 17 Серпня 2019

На Волині спіймали прокурора, який вимагав хабарі

У п’ятницю, 16 серпня, оперативники управління захисту економіки у Волинській області, слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Києві за процесуального керівництва Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України затримали фігуранта справи під час одержання чергового “траншу” у вигляді талонів на 100 літрів пального.

Про це інформує управління захисту економіки у Волинській області на своїй сторінці у “Facebook”.

З метою недопущення фактів тиску на представників бізнесу з боку правоохоронних органів працівники департаменту захисту економіки Нацполіції та теруправлінь проводять заходи з викриття корупційних проявів. Так, оперативники управління у Волинській області викрили начальника відділу місцевої прокуратури, який з метою одержання “винагороди” займався фабрикуванням справ.

Під час слідства оперативники, слідчі теруправління ДБР за процесуального керівництва Генеральної інспекції ГПУ встановили, що фігурант протягом тривалого часу “звертався” до власника заправної станції з пропозицією. Громадянин щомісячно надає прокуророві визначену кількість дизпалива, а він не втручається у діяльність АЗС. Після отримання відмови — прокуратура відкрила кримінальне провадження, провела обшук та вилучила обладнання з АЗС та 1 200 літрів дизельного пального.

Пізніше вказане кримінальне провадження закрили. Однак, згодом, керівник відділу місцевої прокуратури знов почав вимагати від підприємця неправомірну вигоду, а саме 100 літрів пального за не втручання у бізнес, в інакшому випадку – кримінальне переслідування.

У п’ятницю, 16 серпня, задокументували факт одержання хабаря — талони на 100 літрів дизпалива. Під час обшуку оперативники УЗЕ, слідчі теруправління ДБР та працівники Генінспекції ГПУ вилучили предмет неправомірної вигоди.

Наразі фігуранта затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Досудове розслідування проводять у межах кримінального провадження, яке відкрили за ч. 3 ст. 368 КК України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: