16:00, 21 Лютого 2019

На Волині сирзавод незаконно використовував земельну ділянку

Прокурори на Маневиччині вимагають стягнення із підприємства збитків, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Маневицька місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі Колківської селищної ради, аби стягнути з Товариства з додатковою відповідальністю “Рожищенський сирзавод” понад 42 тис. грн збитків, завданих використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів

Опрацювавши надані Маневицькою районною державною адміністрацією матеріали, прокурори з’ясували, що ТДВ “Рожищенський сирзавод” на праві власності належить нерухоме майно – приміщення загальною площею 82,0 м² у селі Боровичі.

Між Боровичівською сільрадою (зараз – Колківська селищна рада) та товариством у березні 2010 року на рік уклали договір оренди земельної ділянки, на якій розміщене приміщення.

Також, згідно рішення сільської ради від 16 грудня 2011 року, заводу надали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років для обслуговування молокоприймального пункту.

Проте жодних дій задля виготовлення правовстановлюючих документів товариство не вчиняло.

Використанням земельної ділянки без оформлення договору оренди громаді завдано збитків на понад 42 тис. грн.

Позаяк товариство цих збитків не відшкодовує, в ситуацію втрутилася прокуратура й у суді прокурори  вимагатимуть стягнення на користь селищної ради із заводу усієї суми завданих збитків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: