17:10, 29 Січня 2019

На Волині сільського голову звинувачують у хабарництві

Сільському голові на Волині повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди та службовому підробленні документів.

Про це інформує прокуратура Волинської області у «Фейсбук».

Прокуратура повідомила про підозру в одержанні неправомірної вигоди та службовому підробленні Буцинському сільському голові Старовижівського району. 

Як зазначали раніше, очільника громади затримали 3 січня 2019 року під час одержання 6 тис. грн. – другого траншу неправомірної вигоди (перший транш – так само 6 тис. грн. – посадовець одержав ще у грудні минулого року). 

За 12 тис. грн. сільський голова всупереч вимог законодавства, без рішення виконавчого комітету сільської ради, надав приватному підприємцю усний дозвіл на зрізування на території сільради кількох сотень сосен задля їх подальшої реалізації. 

Для прикриття незаконних дій він видав завідомо неправдиву довідку щодо законності заготовлення зелених насаджень, яку скріпив підписом та печаткою сільської ради.

Посадовця підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 368 та ч.1 ст. 366 КК України.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування. Вирішується питання про обрання сільському голові запобіжного заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: