21:15, 08 Травня 2018

На Волині щодоби реєструють від 20 до 40 нових випадків кору

Захворюваність кором в області продовжує стрімко зростати, щодоби реєструють від 20 до 40 випадків.

Про це інформує обласний лабораторний центр.

З початку року захворіло близько 480 осіб. Діти до 17 років становлять 70 %. Наймолодшому хворому 10 днів.

Найвищі показники захворюваності реєструються в містах Ковелі та Володимир-Волинському, Турійському, Камінь-Каширському,  Іваничівському районах.

Донедавна, кір не реєстрували лише на трьох адміністративних територіях області: м. Нововолинську, Ратнівському та Любешівському районах. Проте, сьогодні, 8 травня, зафіксували перший випадок кору в м. Нововолинськ. Захворіла дитина віком 10 місяців, котра разом з батьками перебувала в родичів у м. Ковель. У сім’ї є ще одна дитина, контра на даний час відсторонена від відвідування дошкільного закладу. Сім’я мешкає в колишньому гуртожитку з великою кількістю контактних осіб. Лікарями-епідеміологами у вогнищі проводиться весь комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів.

З початку року зареєстрували 30 спалахів кору, з них 14 в загальноосвітніх школах (46,7 %), 2 в вищих навчальних закладах І-ІІ ступеня акредитації (6,6 %) та 14 в побуті (46,7 %). Найбільшу кількість спалахів зареєстрували в м. Ковелі – 11,  Турійському районі – 7, м. Володимир-Волинський та Камінь-Каширському районі по 3, в Іваничівському районі – 2, Ківерцівському, Луцькому, Любомльському районах та м. Луцьку по 1 спалаху. Тривають протиепідемічні заходи по їх ліквідації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: