08:15, 17 Січня 2019

На Волині ще одне місто хоче заборонити нічний продаж алкоголю

У Ковелі підготували проект рішення міської ради про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у нічний час.

Про це повідомили на сайті Ковельради.

Сьогодні, 16 січня,  у сесійному залі відбулися громадські слухання з обговорення проекту рішення міської ради про заборону продажу алкоголю у нічний час. Їх провела секретар міської ради Віра Федосюк.

Заступник начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Лілія Барна проінформувала присутніх, що у 2018 році питання торгівлі  алкогольними напоями в нічний час врегульовано на законодавчому рівні. Верховна Рада України  прийняла закон, який надає право органам місцевого самоврядування  встановлювати обмеження в часі торгівлі  продажу алкогольних напоїв у нічний час, а також притягувати суб’єктів господарювання торговельних закладів до відповідальності (штрафувати) за порушення правил продажу алкоголю.

Враховуючи численні скарги мешканців міста Ковеля, для впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, міська рада вирішила обмежити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного), у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, на території міста Ковеля з 22:00 до 07:00 години.

Чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Ковеля незалежно від форм власності.

Цей регуляторний акт та проект рішення підтримали учасники громадських слухань. Далі їх буде розглянуто на сесії міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: