16:55, 23 Січня 2019

На Волині ще чотири парафії МП возз’єдналися з ПЦУ

Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап повідомив про зарахування у Волинську єпархію Православної Церкви України громад, які покинули Московський Патріархат.

Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.

14 січня Свято-Троїцька парафія міста Берестечка на Горохівщині провела збори, на яких майже всі присутні проголосували за перехід до ПЦУ. Настоятель громади, на жаль, не підтримав це рішення.

Збори Свято-Миколаївської парафії села Скобелка (Горохівський р-н) також ухвалили стати частиною Православної Церкви України.

Парафіяльні збори відбулися й у селі Брониця Камінь-Каширського району. Перед цим зібрали підписи щодо переходу до ПЦУ: цей намір підтримало понад 700 осіб. Проте 167 парафіян разом із настоятелем виявилися не готові до возз’єднання, тому для громади, яка увійшла до складу нашої єпархії, призначили нового панотця – священика Олега Мицька.

Виявила бажання влитися в ПЦУ й громада села Нічогівка Маневицького району. У парафіяльних зборах взяли участь 107 людей, 101 з яких проголосував за перехід. Оскільки настоятель не захотів бути разом із громадою, сюди теж призначено нового душпастиря – священика Петра Лущинського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: