20:31, 04 Травня 2018

На Волині розвиватимуть агропромисловий комплекс за нідерландськими технологіями

Днями у стінах головної адмінбудівлі краю відбулася робоча зустріч представників Королівства Нідерландів із начальником управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрієм Кресаком та директором департаменту агропромислового розвитку органу влади Юрієм Горбенком.

Про це повідомляє управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації.

Передусім, під час зустрічі представили Почесного Консула Королівства Нідерландів в західних областях України – Андрія Гринчука. Окрім того, обговорили низку питань двосторонньої співпраці. Зокрема, пріоритетні напрямки роботи у Волинській області, проведення ряду заходів на території регіону та можливість залучення до них представників міжнародного бізнесу, адаптації нідерландських агротехнологій у сільськогосподарські підприємства області тощо.

Начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Юрій Кресак, своєю чергою, охарактеризував інвестиційну привабливість краю та висловив сподівання на поглиблення співпраці між областю та Королівством Нідерландів.

Разом із тим, у рамках робочого візитуна Волинь, іноземна делегація відвідала ТзОВ «Гірсам»,– підприємство з голландськими інвестиціями. Радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів Каролін Спаанс зазначила, що це фермерське господарство є показовим, позаяк використовує новітні технології та обладнане сучасною технікою.

Тож, Почесний Консул Королівства Нідерландів в західних областях України Андрій Гринчук наголосив на важливості налагодження бізнес-контактів, обміну інформацією та досвідом для подальшої промоції торгівлі та залучення нідерландських інвестицій на терени Волинської області.

Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко також зауважив, що Волинська область передусім є аграрним регіоном та маєможливості для залучення інвесторів, вироблення органічної та халяльної продукції, а для підприємців області – важливий нідерландський досвід роботи великих та малих фермерських господарств, кооперування та вирішення питань, пов’язаних з меліорацією.

Відтак, учасники робочої зустрічі обумовили подальші кроки з реалізації спільної діяльності розвитку сільського господарства краю та домовились про представлення сільськогосподарської продукції області на XXX – міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2018», що відбудеться 6-9 червня у м. Києві.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: