23:09, 24 Лютого 2019

На Волині розпочав свою роботу ще один молодіжний центр. ФОТО

Для лідерів навчальних закладів міста Ковеля провели презентацію діяльності новоствореної комунальної установи, сучасного молодіжного центру «Місто ідей».

Про це повідомляє молодіжний центр «Місто ідей» на своїй сторінці у «Фейсбук».

На захід 21 лютого завітали люди, котрим не однаково, де і як буде проводити своє дозвілля молодь. Насамперед це лідери освітніх закладів міста та педагоги-організатори. Серед поважних гостей заходу були: заступник міського голови Прокопів Ігор Ярославович, начальник відділу культури Савлук Вікторія Анатоліївна, начальник відділу освіти Бичковський Віктор Васильович. Вони побажали команді молодіжного центру успіхів у розвитку та втіленні ідей, а також пообіцяли надалі підтримувати та допомагати у реалізації молодіжних проектів і заходів.

Програму заходу повністю готували та проводили лідери-волонтери Ковельського молодіжного центру «Місто ідей», до слова це випускники проекту «Погляд молоді на місто», що реалізувався влітку минулого року. У затишній атмосфері вони презентували гостям фото- та відеоматеріали, розповіли щирі історії про те, як саме отримали шанс долучитися до команди молодіжного центру та уже сьогодні творити історію рідного Ковеля.

Атмосферності заходу додали ігри, спрямовані на комунікацію між учасниками, жваво попрацювали організатори з гостями і в режимі питання-відповіді.

Приємно, що на захід завітали й представники Молодіжного центру Волині, історія якого налічує багаторічний досвід та сотні успішних проектів і заходів різних масштабів, спрямованих на розвиток молоді. Усім присутнім було цікаво почути про діяльність молодіжного центру обласного значення, а особливо про те, чим цікавиться сучасна молодь Волині.

За лаштунками залишилось лише хвилювання команди юних волонтерів-лідерів новоствореного Ковельського молодіжного центру «Місто ідей». За їх словами, надзвичайно приємно було бачити гостей, чиї очі наповнені бажанням змінити не тільки своє місто, але й цілий світ!

Команда Ковельського молодіжного центру «Місто ідей» обіцяє, що уже незабаром тут буде вирувати життя, творцями якого стане активна та креативна молодь нашого міста.

«Якщо тобі від 15 до 25 років – подавай заявку на участь у першому проекті Ковельського молодіжного центру «Місто ідей» «Лідери майбутнього». Тут ти знайдеш нових друзів, почерпнеш знання та прокачаєш навички лідерства, навчишся перетворювати ідею в проект та втілювати його у життя, познайомишся з поняттям «фандрейзинг» та разом з нами напишеш план розвитку молодіжного центру на найближчий рік», — закликають молодь у дописі.

Подати заявку на участь та дізнатися детальніше про проект «Лідери майбутнього» запрошуємо тут: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeL-UP8Jw9W1Fstw…/viewform…

Графік роботи: вівторок – субота з 10:00 по 19:00.

Вихідні: неділя, понеділок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: