15:30, 13 Липня 2018

На Волині розкрили тендер на ремонт і реконструкцію приміщень під амбулаторії

В обласній державній адміністрації 12 липня у рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Світового банку і Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» відбулося публічне розкриття тендерних пропозицій закупівлі NСВ-W-6.1.2 «Реконструкція та капітальний ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 17 об’єктів (2 фаза)» .

Про це повідомляє прес-служба проекту на своїй сторінці у “Фейсбук”.

На відкритті були присутні члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг Субпроекту, консультанти та представники компаній-учасників. Голова комісії Сергій Кошарук, розпочавши процедуру, уточнив, що станом на кінцевий час подання тендерних пропозицій було отримано п’ять. Їх розкрили у порядку надходження. Конверти із позначкою «відкликання», «заміна» або «зміни» тендерних пропозиції від учасників торгів не надходили.

Участь у тендері взяли п’ять будівельних організацій: ПП «Інтеренергоінвест» (м. Івано-Франківськ), об’єднання підприємств «ЦСТРІ «ЕНЕРГІЯ-І» ВОО ВОІ СОІУ та ТОВ «Волиньекобуд», ТОВ «Житлобуд-2», ПП «Форест-Україна», ТОВ «Луцьккомунбуд» (усі волинські). Подано пропозиції на п’ять лотів з 8-ми, з них на три лоти – по дві пропозиції.

На жаль, не подали жодної пропозиції для таких восьми об’єктів: Гірники Ратнівського району, Стара Вижівка, Маневичі, Кременець Рожищенкського району, Білин, Льотниче Володимир-Волинського району, Литовеж Іваничівського району та м. Нововолинськ.

Усі отримані пропозиції прийняли до розгляду. Розпочали етап оцінювання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: