09:42, 19 Квітня 2019

На Волині – ріст сплати ПДВ на понад 27 %

Протягом першого кварталу 2019 року волинські суб’єкти господарювання сплатили до держбюджету 377 мільйонів гривень податку на додану вартість. Таким чином, ріст сплати ПДВ в області склав 27,3 відсотка проти аналогічних показників минулого року.

Такої позитивної динаміки досягнуто як завдяки підвищенню якості адміністрування, так і шляхом активної взаємодії з представниками бізнесу, зокрема в частині попередження можливих ризиків, – наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«Економічні тенденції та показники розвитку країни мають безпосередній вплив на ситуацію зі сплатою податків. Тож, ріст сплати ПДВ, як і загалом надходжень до бюджетів усіх рівнів, пов’язуємо з належним податковим супроводом платників ПДВ та економічним пожвавленням. Окремо варто зазначити, що електронний формат спілкування платників ПДВ з фіскалами  дозволяє своєчасно реагувати на ризики несплати, запобігає використанню схем мінімізації та виключає суб’єктивний чинник», – коментує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як свідчить аналітика, у структурі надходжень податків до держбюджету в області саме ПДВ займає найбільшу частку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: