22:15, 04 Березня 2019

На Волині пройшла екомандрівка «Стежиною весни». ФОТО

До Всесвітнього дня дикої природи 3 березня територією Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» пройшла екомандрівка «Стежиною весни».

Про це повідомляє КНПП «Цуманська пуща» на своїй сторінці у «Фейсбук».

У мандрівці взяли участь 19 учасників. Метою заходу була популяризація екотуризму в нацпарку, привернення уваги до справи захисту існуючих у нашому світі диких тварин та рослин.

Спершу відвідали мінеральне джерело на території колишнього санаторію в с. Журавичі, Лопатенський історико-природничий комплекс, де оглянули експозиції, присвячені історії волинського лісу.

Маршрут мандрівки, протяжністю 15 км, проходив насипом зруйнованої вузьколійної залізниці, з якого відкривались краєвиди заболочених витоків р. Млинок, до урочища Богуславка.

Під час тематичних зупинок організатори заходу – працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Савчук Павло та Слободян Роман розповіли про природні комплекси, флору і фауну «Цуманської пущі», історичні події, що мали місце на цих теренах. Савчук Павло наголосив на вагомій ролі, яку відіграють екосистеми, про взаємозв’язок та взаємопереплетення всього живого та основні загрози біорізноманіттю.

«Родзинками» мандрівки стало відвідання вікових дубів у урочищі Богуславка.

По завершенню заходу на учасників чекали приємні посиденьки з гарячим какао біля вогнища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: