08:44, 04 Грудня 2018

На Волині пройде Всеукраїнський тиждень права

З 10 до 14 грудня 2018 року в Україні пройде Всеукраїнський тиждень права. Відповідний план заходів затвердили розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року № 681-р.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Його основна мета – запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення в Україні сильної, демократичної, правової держави.

Зокрема, у рамках тижня права запланували провести у навчальних закладах області Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини і тематичні заходи – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, екскурсії, майстер-класи, ігри та змагання.

Натомість, в установах виконання покарань відбудуться лекції і бесіди з питань реалізації та захисту прав людини.

«Дні відкритих дверей» організують в органах виконавчої влади із запрошенням дітей шкільного віку (екскурсії, зустрічі з керівником органу виконавчої влади).

Окрім того, у переліку заходів – проведення книжкових та мистецьких виставок, у тому числі фотовиставок, засідань книжкових клубів, медіа тек, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

Документ також передбачає організацію показу художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: