22:14, 22 Травня 2019

На Волині провели військово-патріотичну гру для молоді. ФОТО

У Ковелі в дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі „Сокіл” („Джура”) змагались10 команд.

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

16-17 травня у ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 та парку культури і відпочинку імені Лесі Українки провели І (міський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”).

У ній взяли участь 10 команд (роїв) учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Програма заходу була досить насиченою. У конкурсі „Ватра” колективи представляли творчо-мистецьке завдання на теми козацтва, УСС, УНР, УПА, сучасного українського війська.

Учні демонстрували вміння зі стройової підготовки, зі стрільби з пневматичної гвинтівки по мішені. У змаганнях  „Рятівник” виконували тести, надавали долікарську допомогу при різних травмах та вправлялись у швидкісному етапі транспортування потерпілого.

Про історію козацтва йшлося у грі „Відун”. Учасники перетягували линву, звітували про добрі справи, у розділі „Пластун” долали 4-етапну естафету з туристського орієнтування. Діти також осилили нелегку туристсько-спортивну смугу перешкод.

Школярі показали належні знання з військово-патріотичної тематики, національних традицій та культурної спадщини українського народу, з питань особистої та громадської безпеки, а також високу майстерність у практичних уміннях і навичках поведінки в екстремальних ситуаціях.

Переможцями та призерами І етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) стали: І місце  здобула команда ЗОШ № 1, ІІ – НВК № 13, а  ІІІ – колектив СШ № 3.

Всі вони нагороджені грамотами, а команда-переможець – ще й кубком управління освіти. Учні ЗОШ №1 представлятимуть Ковель в ІІ (обласному) етапі гри „Сокіл”.

Управління освіти та станція юних туристів висловлює щиру вдячність представникам ЗОШ № 10 (директор С. І. Шворак), Ковельській техшколі  Товариства сприяння обороні України (В. Я. Борзовець), які  були задіяні до організації та проведення заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: