23:05, 20 Лютого 2019

На Волині провели тендер на закупку обладнання для амбулаторій

На Волині відкрили черговий тендер для закупівлі медичного обладнання в амбулаторії загальної практики.

Про це повідомляє Волинська облдержадміністрація.

20 лютого відкрили черговий тендер – NCB-G № 6.2.1.3 «Закупівля медичного обладнання та медичних меблів для 33 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, реконструкцію/ капітальний ремонт яких здійснено в рамках субпроекту».

Це означає, що після оцінки пропозицій, визначення переможця та підписання відповідних договорів в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, ремонт та реконструкція яких відбувається за кошти позики Світового банку Україні, надійде нове обладнання та техніка, аби заклад відповідав такій вимозі, як табель оснащення.

На відкритті тендеру в рамках реалізації субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» були присутні члени Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг, консультанти та та представники компаній-учасників.

Заступник голови комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг субпроекту, начальник управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Ігор Ващенюк поінформував, що станом на 10:00 годину 20 лютого (кінцевий час подання тендерних) отримано 5 пропозицій, які розкриватимуть у порядку надходження.

У торгах взяли участь товариства з обмеженою відповідальністю «ЗДРАВО», «АТМЕД», «Хімлаборреактив», «ІЛАТАНМЕД» і об’єднання підприємств «Медична компанія «ЕМПІРІКА» та Convergent Technologies GmbH & Co. KG. Україна, Німеччина. Під час розкриття жодних зауважень від учасників торгів не прозвучало.

Наразі всі пропозиції чекають на процедуру оцінки, після якої переможцям запропонують підписати договори та здійснити постачання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: