18:24, 13 Січня 2019

На Волині провели рейд ринками у пошуках незаконного продажу феєрверків та петард. ФОТО

Минулої суботи працівники Любешівського відділення поліції спільно із співробітниками Любешівського РС УДСНС України відвідали місця стихійного продажу піротехнічних виробів, поспілкувавшись з реалізаторами і покупцями.

Про це повідомили на сторінці Любешівського відділення поліції ГУ НП у Волинській області у «Фейсбук».

Метою заходу було попередити громадян щодо купівлі піротехніки у нелегальних місцях і з’ясувати, чи порушується закон в цій сфері.

Правоохоронці провели рейд на території Любешівського ринку по виявленню незаконних місць продажу несертифікаваної піротехнічної продукції. Рятувальники розповіли поціновувачам салютів і феєрверків про види піротехніки і радіус їх небезпечної зони, акцентували увагу на тому, як правильно їх встановлювати і на яку відстань слід відійти, щоб не травмуватися в момент їх спрацьовування.

«В період Новорічних свят співробітники поліції посилюють контроль за незаконними місцями продажу піротехнічних виробів та проводять відповідні рейди. В разі виявлення порушень складаються відповідні протоколи для притягнення порушників до відповідальності», – зазначає начальник сектору превенції Любешівського відділення поліції Сергій Бурдак.

У ході бесід, представники екстрених служб звертали увагу покупців на те, що при неправильному зберіганні, намоканні або необережному транспортуванні, що і відбувається при стихійній торгівлі, піротехніка може пошкодитися і стати небезпечною для використання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: